Ogłoszenia Warszawa

Ogłoszenia z Warszawy dla każdego.

[Firma] Wypożyczalnia odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie

  • By WypozyczalniaOdkurzaczy.pl
  • Kategoria Ogród i Dom
  • Lokalizacja Warszawa

UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Wyspecjalizowana wypożyczalnia odkurzaczy czyszczących. Trudnimy się wynajmem odkurzaczy do prania mechanicznego. W ofercie mamy odkurzacze ekstrakcyjne marki Karcher. Nasze odkurzacze są na bieżąco naprawiane.

W ofercie mamy urządzenia Karcher Puzzi 10/1. Wraz z maszyną przekazujemy dwie końcówki: do prania tapicerki oraz do czyszczenia wykładzin.

Istnieje szansa wypożyczenia na jeden dzień lub na weekend. Sprzęt można wypożyczyć bezpłatnie w biurze wypożyczalni. Na terenie stolicy i podwarszawskich gmin np. w Legionowie czy Wołominie przywozimy i zabieramy sprzęt wprost do domu.

Trzeba czyścić narożniki nie mniej niż raz na 12 m-cy. Dzięki częstemu praniu można zachować przyzwoity stan narożnika. Wewnątrz tapicerki gromadzi się ogromna ilość bakterii. Ponadto poplamiona powierzchnia nie prezentuje się zbyt dobrze.

Wyspecjalizowane firmy ze stolicy najczęściej proponują pranie tapicerki metodą wypłukiwania. Skupia się na praniu powierzchni mieszaniną wody i proszku. To nieskomplikowana i bardzo efektywna metoda, która doskonale sprawdza się w przypadku najcięższych do usunięcia plam.

Czy możliwe jest usunięcie różnorodnych zabrudzeń z dywanu? Na ogół tak. Dobrze przemyślana metoda w połączeniu z profesjonalnym,specjalistycznym ekstraktorem oraz wysokojakościowymi proszkami czyszczącymi umożliwia usunąć bardzo trwałe plamy, jakie źle wpływały na „look” narożnika.
Nazwa (Usługa)Wypożyczalnia odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie
Ogłoszenieprywatne
Dodano24.05.2021
MiastoWarszawa
WojewództwoMazowieckie
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię