Ogłoszenia Warszawa

Ogłoszenia z Warszawy dla każdego.

[Firma] Schody drewniane do domu na zamówienie


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Przedmiotem oferty są różnorakie schody drewniane na zamówienie. Jeżeli poszukujesz stylowe, dobrze wykonane schody do wnętrza domu to trafiłeś najlepiej jak mogłeś. Firma Drewdom produkuje schody drewniane już od od ponad 30 lat – zlokalizowana pomiędzy lasami Puszczy Solskiej z szerokim dostępem do najwyższej jakości drewna. Jest to firma rodzinna z ogromnym doświadczeniem i praktyką. O schodach wiedzą wszystko! Tak duże doświadczenie ma bezpośredni wpływ na jakość wykonania, jakość drewna, czas pracy oraz świetny kontakt z klientem.
Fima Drewdom wykonuje schody bolcowe, wspornikowe, policzkowe, na beton itd. Region działa firmy to wschodnia część kraju.

Dlaczego schody drewniane są tak chętnie zamawiane? Drewno jest ekologicznym materiałem, który wprowadza do wnętrza ciepło i przytulność i doskonale komponuje się z zielenią, szklanymi elementami, ceglaną ścianą, betonowymi wstawkami itd. Drewno jest wytrzymałe i pięknie się prezentuje, nawet po wielu latach. Idealnie wpasowuje się wkomponowuje się w najróżniejsze style wystroju wnętrz.

W celu zapoznania się z ofertą proponujemy kontakt telefoniczny bądź mailowy, a także wejście na stronę www Drewdom, gdzie jest udostępniona galeria realizacji Drewdom.
Nazwa (Usługa)Schody drewniane do domu na zamówienie
Ogłoszenieprywatne
Dodano22.02.2023
MiastoBiłgoraj
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię